Terms and Conditions

UAB „Juvelyrikos studija“ kuriami papuošalai – rankų darbo, todėl nebūna antro identiško, absoliučiai vienodo. Papuošalą kartojant, atitinka bendra kompozicija, medžiagos, tačiau gali būti neesminių skirtumų, kurie Jūsų papuošalą padarys unikaliu.

Visi UAB „Juvelyrikos studija“ parduodami juvelyrikos gaminiai turi “Lietuvos Prabavimo Rūmų” įspaudą su gaminį atitinkančia praba. Gaminiai inkrustuoti brangakmeniais turi atitinkamus LPR išduotus kokybės sertifikatus.

1. Privatumo politika: Registracijos metu Jūsų pateikti duomenys (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefonas ir kt.) naudojami tik sklandžiam paslaugų teikimo užtikrinimui. Užtikriname, kad Jūsų asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims.

2. Užsakymo įvykdymas: Individualus, autorinis rankų darbo gaminio užsakymas įvykdomas per 2-3 savaites, nuo užsakymo suderinimo dienos

3. Pristatymo trukmė: Lietuvoje prekės pristatomos kurjerių pagalba per 2 – 3 darbo dienas nuo Jūsų užsakymo įvykdymo ir apmokėjimo.

4. Pristatymo kaina: Lietuvoje – 3 eurai.
Europos Sąjunga ir kitos šalys – pristatymo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiamas siuntinys.
5. Apmokėjimas: Tiesioginis banko pavedimas į mūsų sąskaitą arba atsiskaitymas per mokėjimų sistemą “Paypal”.

6. Grąžinimas perkant internetu:

1) Jeigu mūsų internetinėje parduotuvėje įsigijote nekokybišką prekę, ją galite grąžinti vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

2) Kliento prašymas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes: perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją. Pagal LR Ūkio ministro įsakymą, “DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS”

3) UAB „Juvelyrikos studija“ atsako už savo gaminių kokybę ir suteikia jiems vienerių metų garantiją nuo pirkimo datos. Galėsime padidinti arba sumažinti (jei tai techniškai įmanoma) žiedą, patrumpinti ar pailginti vėrinį, atnaujinti ar sutaisyti mūsų sukurtą papuošalą. Pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotrapiui, mūsų kurtus gaminius pataisysime už papildomą mokestį.

4) Dovanodami sidabro ar aukso papuošalą, būkite iš anksto tikri, kad žmogus, gausiantis šią dovaną, nėra alergiškas kuriam nors iš tauriųjų metalų ar jų lydinių! Kitaip, įsigijus dovaną, o vėliau norint ją grąžinti, pretenzijos dėl alerginių reakcijų nebus pagrįstos.

5) Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galėsite pagal šias taisykles: Išsiųskite grąžinamą prekę, sąskaita – faktūra bei Jūsų
raštišku grąžinimo prašymu, per 14 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Prašyme turi būti nurodyta grąžinimo priežastis, Jūsų banko sąskaitos numeris grąžinimui atlikti. Siuntos pristatymo išlaidų neapmokame. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba adresu:

UAB “Juvelyrikos studija”
Vytauto g. 19-2, 66128
Druskininkai
Lietuva
Tel. +37069967354

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime 7 darbo dienų bėgyje į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

UAB „Juvelyrikos studija“ pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su “Lietuvos Prabavimo Rūmais”, ar tokia pretenzija yra pagrįsta.